ДІАГНОСТИКА НА ВІРУСИ І ПАРАЗИТИ

  ДІАГНОСТИКА ВІРУСІВ ТА ПАРАЗИТІВ 2017-06-05T20:33:19+00:00

  Project Description

  Діагностика Vega test

  Функціональна діагностика Вега-тест (вегетативне резонансне тестування Vega test) дозволяє встановити причини Ваших захворювань, а пропоновані нами натуральні засоби і методи – усунути їх. На підставі анамнезу, лабораторних аналізів, клінічних висновків і результатів комп’ютерного тестування ми розробляємо комплексну програму відновлення здоров’я.

  Функціональна діагностика

  Про те, що в нашому організмі органи між собою функціонально взаємопов’язані знають і лікарі і пацієнти. Але те, як ці зв’язки можуть вплинути на перебіг захворювань, далеко не завжди уявляють навіть фахівці.

  Навіщо це потрібно?

  Така інформація особливо важлива в тих випадках, коли людина страждає від хронічних недуг або коли, незважаючи на бездоганні результати всіх аналізів і тестів, вона не перестає скаржитися на стан свого здоров’я. Отримати ж уявлення про динаміку хронічного захворювання можливо завдяки сфері медицини що швидко розвивається – функціональній медицині.

  Її основоположником по праву вважають німецького лікаря Х.Шіммеля, який впродовж 20 років займався вивченням впливу порушень функцій одних органів на роботу інших. В результаті цих досліджень він склав 8 “причинних ланцюжків” хронічних захворювань внутрішніх органів.
  Новий погляд на динаміку хронічних захворювань вимагав нових підходів і до діагностики, яка давала б необхідну інформацію не тільки про орган – джерело скарг, а й про стан пов’язаних з ним ланок “причинного ланцюжка”. Будучи учнем і послідовником іншого видатного німецького лікаря Р. Фоля, Шіммель значно вдосконалив діагностику свого знаменитого вчителя.

  Функціональна діагностика за методом Х.Шіммеля – вегетативне резонансне комп’ютерне тестування – дозволяє виявити будь-яке захворювання на ранніх, доклінічних етапах розвитку, чітко встановити його причини, простежити ланцюжок впливу порушення функцій одного органу на роботу інших.

  Що можна встановити за допомогою ВЕГА-тест?

  Резонансне тестування функціональних порушень органів і систем організму людини ми проводимо на апаратно-програмному комплексі Імедіс-експерт, що дозволяє встановити:

  • приховані психологічні причини захворювань (невпевненість, страх, образу, закомплексованість, депресію, стрес і т. д.)

  • початкову стадію будь-якого патологічного процесу, прояви хвороби на доклінічному рівні, коли її симптоми не виражені або взагалі відсутні

  • біологічний вік організму в цілому, а також біологічний вік окремих органів

  • стан імунної, нервової систем, крові, лімфи і т.д .

  • стан ендокринної системи і її коригування без застосування гормональних препаратів

  • присутність в організмі будь-якого виду вірусів, бактерій, грибків, глистів, їх локалізацію і ступінь активності

  • виявлення в організмі вітамінів, мікроелементів, ферментів, яких бракує

  • наявність кістозних, фіброзних процесів

  • порушення в хребті і зміни в пов’язаних з хребцями органах

  • встановити первинно уражений орган, найбільш уражений орган, виявити весь патологічний ланцюжок

  • перевірити підходять чи ні конкретній людині харчові продукти, зубопротезні і ортопедичні матеріали, косметичні засоби і ювелірні вироби, амулети, камені тощо

  • наявність вродженої чи набутої інтоксикації, а також ступінь негативного впливу на організм різних патогенних агентів: важких металів, пестицидів, гербіцидів, нітратів

  • визначити вид алергії, виявити її причину, а також протестувати будь-який вид алергенів

  • токсичне навантаження, психосоматичне навантаження

  • ступінь ефективності і сумісності будь-яких прийнятих лікарських препаратів, харчових добавок, вітамінів, а також ймовірінсть їх побічної дії без введення цих засобів в організм

  • виявити приховані алергічні реакції і знайти конкретні алергени;
  • підібрати ефективний для організму лікарський препарат, що найкраще йому відповідає

  • оцінити психічний стан і ступінь фізичного навантаження людини

  • дізнатися рівень інтоксикації організму (через вживання хлорованої води, продуктів з пестицидами і т. д.)

  • вибрати харчові продукти, які підходять саме для вашого організму

  Чому це можливо

  Живий організм є джерелом електромагнітних коливань. Ці коливання випромінюються клітинами, окремими органами, системами. Будь-якій субстанції, що впливає на організм ззовні або зсередини (чи то комп’ютер, чи мобільний телефон, вірус, чи бактерія, лікарський препарат або харчова добавка) також властиві власні коливання.

  Ці коливання або вступають в резонанс з організмом, сприяючи відновленню функції органів і систем, або арезонують з ним, викликаючи десинхронізацію, порушення функцій органів, що призводить до розвитку захворювань. Оскільки властиві людині коливання мають електромагнітну природу, то вони можуть бути виміряні в точках акупунктури.

  Де застосовується ВЕГА-тест

  Комп’ютерне тестування стану організму вегорезонансними і електропунктурними методами використовується в ряді країн Європи (Австрії, Англії, Німеччини, Голландії, Греції, Італії, Польщі, Росії, України, Франції). Воно прийнято в якості офіційної медичної діагностики в Росії і Україні. Щорічно в Москві ось вже протягом 20 років проводяться міжнародні конференції з проблем мульти- і біорезонансної терапії. Підсумком кожної конференції є збірник наукових статей, в яких лікарі діляться накопиченим ними досвідом.

  Переваги методу

  • можливість за результатами вимірювань електромагнітних імпульсів виявити збій в роботі будь-якого органу до того, як це зафіксують біохімічні аналізи та інші клінічні дослідження, і навіть до того, як захворювання проявить себе і людина відчує його симптоми

  • абсолютна безпека, через те, що вимірювання виключають застосування будь-якого виду випромінювання (рентген, MRI, ультразвукове і т.д.) або використання голок

  • можливість оцінити ступінь негативного впливу на організм від будь-якого зовнішнього джерела (комп’ютера, телевізора, мобільного телефону, ювелірних виробів, зубопротезного і ортопедичного матеріалу косметичних засобів та ін.)

  • можливість оцінити ступінь ефективності і сумісності будь-яких призначених вам лікарських препаратів, харчових добавок, вітамінів, їхнє адекватне дозування, а також ймовірність їх побічної дії без введення цих препаратів в організм

  • цей великий обсяг інформації про стан організму може бути отриманий лише за кілька годин

  Функціональна діагностика дозволяє зрозуміти і пояснити природу тих симптомів, які неможливо зрозуміти і пояснити з позицій біохімії. Функціональна діагностика є основою не тільки своєчасного лікування, але також дозволяє вчасно виявити порушення і запобігти розвитку серйозних захворювань вашого організму.

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГУ

  ПАЦІЄНТІВ ОБСТЕЖЕНО345
  КІЛЬКІСТЬ ПОКАЗНИКІВ202
  ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ30хв
  ВАРТІСТЬ300грн

    ГОДИНИ РОБОТИ

  ПН – ПТ9:00 – 17:00
  СБ – НДВихідні

    +38 (097) 93 49 820

     НАША АДРЕСА

  СПЕЦІАЛІСТИ ВІДДІЛЕННЯ

  ІВАННА ДЕМЧИШИН
  ІВАННА ДЕМЧИШИНЛікар-терапевт
  ОЛЬГА КОЛТУНОВА
  ОЛЬГА КОЛТУНОВАЛікар-діагност
  ОКСАНА КОВАЛЬЧУК
  ОКСАНА КОВАЛЬЧУКЛікар-педіатр

  ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

  Залиште свої контактні данні і наш менеджер зв’яжеться з вами в найближчий час