Система LUVEN DIAGNOSTIC 2017-06-26T18:02:49+00:00

Система LUVEN DIAGNOSTIC

Рання діагностика раку системою Luven Diagnostic

Онкологія – найстрашніша хвороба нашого століття

Онкологічні захворювання стосуються людей по всьому світу. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я найпоширеніші види раку– це рак молочної залози, рак легенів, рак шийки матки, яєчників, передміхурової залози, кишечника, стравоходу, шлунка, печінки, рак крові. Щорічно від цього підступного захворювання помирає 10 мільйонів чоловік по всьому світу, причому, ця цифра швидко зростає.

Основною причиною великої смертності є пізня діагностика. За статистикою, виживають тільки 93% людей з раком I стадії, 75% – II стадії, 55% – III стадії, 13% – IV стадії. Але ж більшість людей можна було б врятувати, якщо вчасно діагностувати хворобу.

Про створення Luven Diagnostic

Розробки унікальної системи ранньої діагностики ракових захворювань почалися ще в 1983 році генетиком-цитологом Щукіною Галиною Віталіївною та академіком Шахбазовим Валерієм Гаєвичем. Понад 20 років група вчених працювала над створенням методики діагностування організму людини за цитофізичними і цитоморфологічними показниками букального епітелію.

Нова концепція була розроблена в 2004 році. Вона включала в себе зміни електроактивних клітин букального епітелію і цитоморфічних показників при життєдіяльності організму. Нова методика дозволяла діагностувати ракові захворювання на ранніх стадіях, а також виявляти ризик розвитку злоякісних пухлин.

Сьогодні Luven Medical – це група компаній, які спеціалізуються на розробці і виробництві сучасного медичного обладнання. А також, це науковий центр, який займається роботою над пошуком нових більш досконалих методик діагностування і нових напрямків в медицині.

Діагностика на ранніх стадіях системою Luven Diagnostic

Діагностика на ранніх стадіях стала можливою зовсім недавно. Компанія Luven Medical розробила особливу систему, яка дозволяє за дуже короткий час проводити аналіз клітин організму і визначати наявність злоякісних пухлин.

Рання діагностика раку проводиться на сучасному обладнанні Luven Diagnostic. Система складається з мікроскопа з відеокамерою, пристрої для генерації електричних імпульсів і програмного забезпечення, яке підключено до сервера Luven Medical.

Процедура діагностики надзвичайно проста, швидка і абсолютно безболісна. Спеціаліст бере мазок з ротової порожнини (зразок букального епітелію). Збір зразка відбувається за допомогою одноразового пластикового шпателя. Біоматеріал поміщається під мікроскоп з відеокамерою, що дозволяє відправити інформацію в центр обробки даних. Інформація обробляється автоматично під чуйним контролем фахівців, а результати відразу ж відправляються назад на комп’ютер медичного центру.

Завдяки сучасному методу діагностики на системі Luven Diagnostic процедура займає 5-10 хвилин, а результат приходить протягом 10-15 хвилин. Якщо сервер сильно завантажений, то результат можна очікувати не пізніше, ніж через годину. Якщо у клієнта немає часу чекати результати діагностики, то він може, або забрати їх в центрі в будь-який зручний час, або їх можна відправити на електронну адресу клієнта.

В результаті клієнтові видається документ, де вказується процентне співвідношення ймовірності наявності онкологічного захворювання, назва ураженого органу і рекомендації.

Ефективність і достовірність результатів

Luven Diagnostic – це унікальна можливість за короткий час перевірити себе і свою сім’ю на наявність ракових утворень. Тим, хто вже проходить лікування, діагностика системою Luven Diagnostic допоможе визначити ефективність терапії і правильність поставленого діагнозу. Рання діагностика – це запорука успішного лікування і повного одужання.

У процентному співвідношенні результати достовірності діагностики є найвищими в медицині. Так, апарат виявляє злоякісні пухлини до 95% випадків, локалізацію пухлини – в 97% випадків, конкретний уражений орган – в 74% випадків. Унікальність системи полягає ще і в тому, що вона дозволяє виявити не тільки онкологічні утворення в організмі, але і встановити ймовірність їх виникнення.

СЕРТИФІКАТИ

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Залиште свої контактні данні і наш менеджер зв’яжеться з вами в найближчий час