ІНФОРМАЦІЙНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ

ІНФОРМАЦІЙНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ 2017-06-05T20:34:29+00:00

Project Description

Інформаційно-хвильова терапія

Інформаційно-хвильова терапія (ІХТ) призначена для безмедикаментозного лікування, профілактики, реабілітації різного роду захворювань, для усунення больових синдромів, корекцій порушення фізіологічного стану організму людини при імунодефіцитних та професійних захворюваннях, а також при порушеннях, викликаних радіаційним впливом, для виведення з організму радіонуклідів та при невідкладній допомозі.

Інформаційно-хвильова терапія – новий напрям у медицині, заснований на принципі інформаційного обміну між біосистемою і зовнішнім середовищем.

Будь-яка патологія в організмі викликає порушення електромагнітного гомеостазу (ЕМГ), яке відбивається в характеристиках електромагнітного поля, що оточує живий організм.

Відновлення ЕМГ здійснюється самим організмом, його інформаційно-пошуковою діяльністю, спрямованої на вибір оптимальних електромагнітних (терапевтичних) сигналів із зовнішнього середовища.

При ІХТ організму пропонується спеціальним чином організований набір електромагнітних випромінювань (ЕМВ) в широкому спектрі частот, адекватних власному випромінюванню клітин, органів і систем організму.

ІХТ – єдина на сьогоднішній день медична технологія співпраці з організмом, спрямована на вдосконалення самоорганізації, оптимізацію функцій, адапто- і саногенез. Це головна і корінна відмінність ІХТ від всіх існуючих засобів і підходів сучасної “медицини дії” на організм.

Особливість медико-біологічних ефектів ІХТ

  • лікування будь-яких захворювань

  • підвищення початкового рівня здоров’я

  • зменшення біологічного віку

  • підвищення витривалості

  • підвищення опірності та адаптивності

Всі процеси обумовлені не руйнуванням патогенетичних механізмів хвороби, а оптимізацією і підсиленням саногенних процесів в організмі.

ІХТ є безконтактною екологічно чистою медичною технологією, що характеризується універсальністю щодо лікування, профілактики, реабілітації та рекреації, відрізняється повною нешкідливістю і високою ефективністю, дозволяє здійснювати більшість програм в режимі монометоду, лікувати до 80% хворих амбулаторно; скорочує терміни лікування, профілактики та реабілітації в 1,5 – 2 рази

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГУ

ПАЦІЄНТІВ РЕАБІЛІТОВАНО345
КІЛЬКІСТЬ СЕАНСІВ1-3
ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ30хв
ВАРТІСТЬ100грн

  ГОДИНИ РОБОТИ

ПН – ПТ9:00 – 17:00
СБ – НДВихідні

  +38 (097) 93 49 820

   НАША АДРЕСА

СПЕЦІАЛІСТИ ВІДДІЛЕННЯ

ІВАННА ДЕМЧИШИН
ІВАННА ДЕМЧИШИНЛікар-терапевт
ОЛЬГА КОЛТУНОВА
ОЛЬГА КОЛТУНОВАЛікар-діагност
ОКСАНА КОВАЛЬЧУК
ОКСАНА КОВАЛЬЧУКЛікар-педіатр

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Залиште свої контактні данні і наш менеджер зв’яжеться з вами в найближчий час