Апарат STARDEVICE 2017-06-19T14:40:04+00:00

Апарат STARDEVISE

бойок-в-молотке-кружок

Лікування без болю можливе вже давно, але ефективне лікування без болю стало можливим тільки тепер.

Результат 3-річних статистичних і клінічних досліджень привів до появи в 2012 році апарату, який кардинально відрізнявся від своїх зарубіжних аналогів.

Апарат ударно-хвильової терапії STARDEVICE – це апарат для безболісного лікування захворювань опорно-рухового апарату, який виробляється в Україні.

Як працює апарат STARDEVICE

_______

Вибір такого механізму не є випадковим – він точний, надійний і довговічний. Окремим пунктом варто відзначити той факт, що електромагнітний механізм генерації ударних хвиль дозволяє налаштовувати параметри удару практично в реальному часі, між ударами – наприклад, хвилеподібно нарощуючи силу або частоту ударів в одній серії. В апаратах компресорного типу такі маніпуляції неможливі.

Як застосовується ударно-хвильова терапія STARDEVICE

Поглинання тканинами ударної хвилі викликає масу позитивних ефектів, порівнянних з ефектами акупунктурного масажу в східній медицині, традиційної мануальної терапії, рефлексотерапії та ін. За допомогою ударно-хвильової терапії можна успішно боротися навіть з «діабетичною стопою».

effect

Апарат ударно-хвильової та імпульсної терапії STARDEVICE призначений для лікування в першу чергу захворювань опорно-рухового апарату, реабілітації після ушкоджень спинного і головного мозку, що супроводжуються порізами і паралічем. Крім того, STARDEVICE рекомендується використовувати для інших видів терапії, де потрібне примусове стимулювання кровообігу тканин.

Загальний принцип терапії полягає у впливі сфальцьованими ударними хвилями (shockwaves) на уражену ділянку тканин, або таку, де необхідно поліпшити кровообіг. Поширення ударних хвиль в тканинах примусово стимулює мікроциркуляцію (кровообіг) і лімфотечію, викликає пасивне скорочення судин, стимулює ангіогенез в цілому. Вторинним впливом є механічна компресія і декомпресія тканин, що порушує загальний тонус м’язів, додатково впливаючи на тригерні точки.

Переваги використання STARDEVICE

Апарат ударно-хвильової терапії STARDEVICE має ряд істотних переваг:

  • Розроблений спеціально для лікарів, зручний для користувача інтерфейс
  • Діагностика до і після лікування
  • Спеціалізовані протоколи лікування для різних захворювань
  • Довговічність і надійність механізму генерації ударних хвиль
  • Невеликі габарити, компактність і транспортабельність

Реєстрація

Апарат STARDEVICE має українську державну реєстрацію та в даний час проходить реєстрацію в Євросоюзі.

СЕРТИФІКАТИ

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Залиште свої контактні данні і наш менеджер зв’яжеться з вами в найближчий час