Лідомед БІО 2017-06-26T18:03:57+00:00

Апарат Лідомед-БІО

Прилад для комплексної діагностики та терапії «Лідомед-БІО» – інноваційна розробка в сфері виробництва медичного обладнання.

Професійний діагностичний комплекс «Лідомед-БІО» – це сучасні науково-медичні технології, що дозволяють ефективно і безболісно вирішувати клінічні завдання різного рівня складності, в різних галузях медицини, з урахуванням глибокого клінічного аналізу причин патологічних змін, на всіх етапах розвитку захворювання.

Зручність діагностичного приладу «Лідомед-БІО» в тому, що всього за 1,5 години Ви зможете отримати повну і вичерпну інформацію про своє здоров’я, рівносильну обстеженню у лікарів всіх спеціалізацій і декільком десяткам аналізів.

Вікових обмежень в проведенні діагностики приладом «Лідомед-БІО» не встановлено. Вказані лише протипоказання окремій групі людей (детальний перелік протипоказань вказано в інструкції).

Даний апаратно-програмний комплекс (АПК) «Лідомед-БІО» дозволяє поєднати в собі роботу в режимах:

  • Метод Р.Фолля
  • Експрес-тест
  • Vega-test
  • Селектор

Селекторна база АПК, , що складається з більш ніж 35000 тестових резонансних частот, дозволяє виявити паразитарні та інфекційні захворювання, етіологічний фактор і його роль в патогенезі кожного конкретного захворювання, підібрати індивідуальну схему терапії та проводити моніторинг процесу лікування.

Не втрачайте часу! У Вас з’явився винятковий шанс пройти обстеження на професійному діагностичному комплексі «Лідомед-БІО» і надалі контролювати стан свого організму і захиститися від хвороб!

СЕРТИФІКАТИ

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Залиште свої контактні данні і наш менеджер зв’яжеться з вами в найближчий час